Auto remonts un apkope

Pirms uzsākam automašīnas remonta darbus, auto rūpīgi pārbaudām un veicam defektācija, lai saprastu, kas jāremontē. Servisa vadītājs visus nepieciešamos remonta darbus un to izmaksas saskaņo ar klientu, un tikai pēc tam sākas auto remonts.

Remonta procesā tiek izmantotas gan oriģinālas rezerves detaļas, gan augstas kvalitātes analogā segmenta rezerves daļas.

Regulārā apkope automašīnai ietver ne tikai eļļas maiņu vai zobsiksnas maiņu, meistari papildus veic daudzas pārbaudes un darbus, sākot ar ritošās daļas pārbaudi, bremžu mehānismu profilaksi un beidzot ar durvju blīvju gumiju apstrādi ar silikonu, lai tā kalpotu ilgāk.

Darbu beidzot, servisa vadītājs dodas testa braucienā, lai pārliecinātos, ka automašīnai viss kārtībā, un vēlreiz pārbauda bremžu, pārnesumkārbas, starmešu, motora u.t.t. darbību.

Auto Stils Serviss

Diagnostika

Diagnostika automašīnai tiek veikta, lai atrastu bojājumus, kas nav redzami cilvēka acij.

Automašīnai var būt elektrosistēmas darbības traucējumi, samazināties automašīnas jauda vai rasties kāds cits defekts.

Tādēļ jādodas uz servisu, lai speciālisti veiktu diagnostiku, lai konstatētu radušos problēmu un varētu laikus to novērst.

Auto Stils Serviss

Riteņu ģeometrijas pārbaude un regulēšana

Auto riteņu savērsums jeb savirze ir viens no svarīgākajiem automašīnas ekspluatācijas aspektiem. Pareizi un precīzi noregulēta savirze nodrošina ne tikai vienmērīgu riepu dilumu, bet arī samazina slodzi uz ritošo daļu un jūtami uzlabo auto vadāmību, stabilitāti un drošību uz ceļa.

Auto Stils Serviss

Regulārās tehniskās apkopes

Ne tikai cilvēkam vajadzīga regulāra veselības pārbaude, bet arī auto. Nenodzen to līdz tas apstājas, apkop to savlaicīgi, un auto kalpos ilgāk.

Obligāti veicamo darbu sarakstu skatīt šeit: pdf fails

Auto Stils Serviss

Bremžu sistēmas remonts un pārbaude uz stenda

Klimatiskie apstākļi nešķiro ar kādu auto jūs pārvietojaties – dārgu apvidus mašīnu vai ekonomisku mini auto, tomēr bremzes izmanto visi.

Netīra, aizsērējusi bremžu sistēma rada papildus berzi un tādējādi palielina degvielas patēriņu un bremžu nolietojumu.

Meistari parūpēsies, lai jūsu auto bremzes būtu kārtībā un uz ceļa justos droši.

Auto Stils Serviss

Automašīnu sagatavošana tehniskai apskatei

Nelauzi galvu, uzticies, un mēs to izdarīsim - sagatavosim automašīnu un iziesim tehnisko apskati jūsu vietā.

Auto Stils Serviss

Kondicioniera sistēmu uzpilde un remonts

Ja jūsu automašīnā kondicionieris nepietiekami dzesē gaisu, rodas nepatīkama smaka, lietus laikā logi svīst vai novērojami kādi citi kondicioniera darbības traucējumi, mēs jums palīdzēsim.

Veicam automašīnas kondicionēšanas sistēmas pārbaudi, uzpildīšanu, antibakteriālo apkopi un remontu.

Auto Stils Serviss

Riepu montāža, balansēšana un remonts

Pateicoties mūsdienīgajam aprīkojumam un kvalificētajam personālam, piedāvājam kvalitatīvus riepu montāžas, balansēšanas un remonta pakalpojumus.

Auto Stils Serviss

Lukturu regulēšana

Pareizi noregulētām auto gaismām ir būtiska nozīme ne tikai paša, bet arī citu auto vadītāju drošībai, it īpaši diennakts tumšajā laikā.

"Auto Stils Serviss" rīcībā ir profesionāla lukturu regulēšanas ierīce, ar kuras palīdzību mūsu meistari varēs ātri un precīzi noregulēt jūsu auto gaismas.

Lukturu regulējumu ieteicams pārbaudīt katru sezonu, un galvenais – tas neaizņem daudz laika.